Altanki Drewniane

Komfortowe miejsce do wypoczynku w ogrodzie? Altanki drewniane to rozwiązanie dla Ciebie. Altanka to doskonałe miejsce na spędzanie wolnych chwil na świeżym powietrzu. Zorganizujesz tam dziecięce przyjęcia, spotkania z przyjaciółmi przy grillu, czy rodzinne obiady, jednym słowem, wszystko na co przyjdzie Ci ochota.

Altanki drewniane wykonane są ze świerku syberyjskiego. Naturalny kolor drewna bez najmniejszych problemów wkomponuje się do każdego ogrodu. Wielkość altanki oraz jej kształt możesz dopasować z naszej bogatej oferty do swoich potrzeb. Dach osłoni Cię przed deszczem w pochmurne dni lub przed palącym południowym słońcem w letni czas. Ścianki boczne odgrodzą Cię od podmuchów wiatru.

Altanki drewniane mimo prostoty wykonania zapewnią Ci schronienie przez wiele lat. Ich ogromną zaletą jest trwałość, którą zawdzięczają wykonaniu ze świerku syberyjskiego. Kolejnym atutem jest ich funkcjonalność. Altanki będą doskonałym miejscem wypoczynku, zabaw dla dzieci. Natomiast na czas zimy możesz zaadaptować je jako miejscem gdzie schowasz swoje narzędzia ogrodowe. Dzięki czemu nie zniszczą się i nie będą niepotrzebnie zabierać domowej przestrzeni. 

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.