Altanki Ogrodowe na Allegro

Allegro już od dawna zdominowało wszystkie samodzielne sklepy internetowe. Jest to serwis aukcyjny umożliwiający kupienie właściwie wszystkiego. Ubrania, płyty, instrumenty, a nawet domy, czy altanki ogrodowe to nic dziwnego na allegro. Skoro można znaleźć tam wszystko, to dlaczego nie i nas. Firma Domkizbalika.pl oferuje na allegro szeroką gamę nie tylko domków letniskowych, czy całorocznych, ale też altanek ogrodowych, balii, czy saun.

Na allegro można zakupić altanki, czy domki ogrodowe wykonane z najpiękniejszego surowca, czyli drewna. Pochodzi ono z dalekiej Syberii, gdyż jedynie w jej surowym klimacie można spotkać trwały i odporny na niekorzystne czynniki świerk syberyjski. Gatunek ten charakteryzuje się powolnym wzrostem, co przekłada się na jego trwałe i elastyczne włókna. Altanki ogrodowe oferowane na serwisie aukcyjnym allegro nie różnią się niczym od tych w siedzibie firmy. Również wykonywane są przy użyciu tej samej technologii „pióro i wpust”. Co więcej istnieje możliwość zmontowania konstrukcji przez wykwalifikowanych montażystów w każdym miejscu w Polsce jak i na świecie. Firma oferuje także możliwość zaimpregnowania surowca zaraz po montażu, dzięki czemu drewno będzie odporne na uszkodzenia pochodzenia grzybowego, czy wynikające z działań szkodników.

Kupując przez serwis allegro można uzyskać taką samą, pełną usługę, jak przy zakupie przez stronę internetową. Istnieje też możliwość pokrycia dachowego, które może stanowić papa bądź gont, ale też elementów dodatkowych takich jak rynny, czy nawet okiennice. Allegro to wspomagacz, który pozwala na dotarcie do klientów nawet z dalekich zakątków. Już nie tylko poznaniacy mogą cieszyć się pięknymi drewnianymi projektami. Jeśli obawiasz się tzw. zakupu w ciemno, wystarczy że pojawisz się w naszej siedzibie. Przed zakupem dajemy możliwość zobaczenia naszego domku wystawowego.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.